Wycena

Każdy oferowany przez krakowską firmę AMAKO EXPO projekt stoiska targowego to efekt pracy zespołu specjalistów, których zadaniem jest wyróżnić wystawcę, promować markę i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Umiejętność wykorzystania nowoczesnych rozwiązań i obowiązujących trendów w realizacji zamierzeń promocyjnych pozwala opracować niepowtarzalne koncepcje, jakimi powinny charakteryzować się stoiska targowe. A zatem oryginalność projektu wynika z prowadzonej działalności, charakteru przedsięwzięcia marketingowego, zastosowanych elementów zabudowy oraz naszej wiedzy i kreatywności.

Ceny systemów wystawienniczych, autorskich projektów

Wszyscy klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, ukierunkowane na określone potrzeby i oczywiście zaplanowany budżet. Niezależnie od tego, czy dotyczy to standardowych realizacji, również wyposażonych w gotowe systemy wystawiennicze, czy też autorskie projekty, w których wykorzystujemy innowacyjne pomysły. Powierzenie kompleksowej obsługi naszej firmie w dużej mierze decyduje, w jakiej cenie zakończy się realizacja imprezy targowej. Czy tanio? Nie nam to oceniać, ponieważ koszty stoiska i jego obsługi to jedno, a osiągnięte korzyści, których cennik nie uwzględnia, to drugie.

Ostateczna cena realizowanego przez nas projektu zależy od wielu czynników, do których należą między innymi wielkość aranżowanej przestrzeni, a więc i dedykowanej konstrukcji oraz zastosowanych w niej elementów, materiałów, a także niezbędnego wyposażenia. Nie bez znaczenia jest także realizacja usług towarzyszących, dlatego w sprawie wyceny prosimy o kontakt, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 12 416 78 10 lub expo@grupaamako.pl

Chciałbyś zrobić z nami kolejny projekt?

Skontaktuj się z nami