o firmie

Amako Expo od 2009 roku projektuje i buduje stoiska targowe, zapewniając pełną obsługę wystawienniczą. W tym czasie ponad 300 stoisk naszego autorstwa pracowało na sukces klientów w 10 krajach Europy. Potwierdzeniem jakości realizowanych przez Amako Expo projektów są branżowe nagrody za najlepsze stoiska.

filozofia

Wyróżnia nas indywidualne, „butikowe” podejście do realizowanych stoisk. Zawsze dobieramy optymalne rozwiązania, a klientom posiadającym mniejsze doświadczenie targowe zapewniamy doradztwo i pełne wsparcie. Dbamy o to, aby każdy realizowany przez nas projekt stoiska targowego był nowoczesny, funkcjonalny i wyróżniał się najwyższej jakości designem.

zespół

Doświadczony zespół specjalistów oferuje Państwu doradztwo oraz pełną obsługę i wsparcie – w czasie targów będąc do pełnej dyspozycji Klienta. Pracujemy w systemie projektowym, dzięki czemu każde stoisko realizowane jest przez dedykowaną grupę pracowników – project managera, projektanta, grafika, kierownika stoiska i montażystów. Posiadamy również szerokie kompetencje brandingowe, dzięki czemu klient ma pewność, że jego marka jest w dobrych rękach.