1. Jakie czynniki mają wpływ na koszt stoiska? Jakie czynniki mają wpływ na koszt stoiska?

  2. Kiedy inwestować w stoisko wielokrotnego użytku? Kiedy inwestować w stoisko wielokrotnego użytku?

  3. Kiedy zamówić stoisko? Kiedy zamówić stoisko?

Jakie czynniki mają wpływ na koszt stoiska?

Jakie czynniki mają wpływ na koszt stoiska?

Koszt wykonania stoiska targowego jest uzależniony od następujących czynników:

  • metrażu stoiska
  • rodzaju zabudowy (systemowa, mieszana, indywidualna, piętrowa, zewnętrzna)
  • miejsca, w którym odbywa się impreza targowa (miasto, kraj)

Najtańszym rozwiązaniem jest wykonanie zabudowy systemowej. Indywidualne stoiska wystawiennicze z wykorzystaniem niestandardowych elementów dekoracyjnych są droższą propozycją. Za wyborem takiego rozwiązania przemawiają jednak możliwości dopasowania do niestandardowej  powierzchni, dowolnej aranżacji stoiska i niepowtarzalny projekt, pozwalający na skuteczne wyróżnienie się na targach.

Do kosztów związanych z wykonaniem i dzierżawą stoiska dochodzą wydatki związane z pracą ekipy montażowej oraz logistyką.

Kalkulację stoiska wykonujemy na podstawie projektu przygotowanego przez nasz dział projektowy. Wyceniamy także projekty nadesłane przez Państwa.

Kiedy inwestować w stoisko wielokrotnego użytku?

Kiedy inwestować w stoisko wielokrotnego użytku?

Wystawiając się na kilku imprezach w roku, warto rozważyć kwestię zainwestowania w stoisko wielokrotnego użytku. Decydując się na takie rozwiązanie Wystawcy oszczędzają przede wszystkim czas poświęcany na przygotowanie stoiska przed każdą kolejną imprezą. Stoisko może być dodatkowo magazynowane pomiędzy kolejnymi targami u Wykonawcy. Stała ekipa montażowa gwarantuje także przegląd stoiska przed każdymi targami oraz jego sprawny montaż.

Z drugiej strony, Wystawca korzystając z tego samego stoiska jest zobligowany do zamawiania takiej samej powierzchni na każdej kolejnej imprezie targowej. Jeśli powierzchnia ulegnie zmianie musi liczyć się z kosztami ewentualnych przeróbek.

Minusem jest też „opatrzenie” się stoiska Zwiedzającym, ale i na to jest sposób: często wystarczy wprowadzić tylko niewielkie modyfikacje, aby odświeżyć wizerunek zabudowy.

Kiedy zamówić stoisko?

Kiedy zamówić stoisko?

Decyzja o udziale w targach zapadła, a powierzchnia stoiska została zamówiona. Przyszedł czas na projekt. Warto zwrócić się do nas jak najwcześniej - nawet kilka miesięcy przed imprezą targową. Przed samymi targami pozostaje jeszcze mnóstwo rzeczy do załatwienia (np. katalogi czy wybór i przygotowanie ekspozycji), dlatego warto maksymalnie miesiąc przed terminem dograć wszystkie szczegóły związane z zabudową targową. Odpowiednio wczesne ustalenie projektu stoiska daje poczucie bezpieczeństwa.

Najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest stworzenie stoiska na wszystkie imprezy targowe odbywające się w najbliższym terminie. Dzięki temu Wystawca zyskuje dużą oszczędność czasu, ponieważ nie musi już kolejny raz przesyłać wytycznych i ustalać szczegółów dotyczących zabudowy. Również po zakończeniu targów możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo i opiekę. Zawsze podpowiadamy co można zmodyfikować aby stoisko jeszcze lepiej spełniało oczekiwania Wystawcy i odwiedzających.

Takie podejście daje gwarancję, że na każdej imprezie targowej w Europie stoisko będzie prezentowało najwyższy poziom.

Specjalnie dla Wystawców umieściliśmy na naszej stronie formularz, który pomoże w określeniu potrzeb Wystawcy i planowanych funkcjonalności stoiska. To na podstawie informacji uzyskanych za pomocą tego narzędzia przygotowujemy dla Państwa projekt oraz wycenę.